Aydın Satılık Daire

Toplam 8,914 ilan
Didim 2+1 Açık Mutfak
4.250.000 TL
Satılık Daire
25
Didim 2+1 Açık Mutfak

Didim - Hisar Mahallesi

2+1
1. Kat
90 m²
Kuşadası Merkezde 2+1 3+1 Havuzlu Sitede Düz Ayak Merkezi Konumda Lüks Daireler
8.450.000 TL
Satılık Daire
34
Söke Yenicami Mahallesinde Satılık 3+1 Dublex Daire
3.995.000 TL
Satılık Daire
34
Söke Yenicami Mahallesinde Satılık 3+1 Dublex Daire

Söke - Yenicamii Mahallesi

3+1
2. Kat
180 m²
Kuşadasında Merkezde Düz Ayak 3+1 Lüks Modern Satılık Geniş Daire
9.900.000 TL
Satılık Daire
35
Kuşadasında Merkezde Düz Ayak 3+1 Lüks Modern Satılık Geniş Daire

Kuşadası - Kadınlar Denizi Mahallesi

3+1
3. Kat
145 m²
Kuşadasında 3+1 Havuzlu Sitede Kapalı Mutfaklı Satılık Daire
5.800.000 TL
Satılık Daire
24
Kuşadasında 3+1 Havuzlu Sitede Kapalı Mutfaklı Satılık Daire

Kuşadası - Değirmendere Mahallesi

3+1
2. Kat
145 m²
Akbükte 3+1 Dublex Geniş Daire
4.300.000 TL
Satılık Daire
14
Akbükte 3+1 Dublex Geniş Daire

Didim - Akbük Mahallesi

3+1
3. Kat
174 m²
Kuşadasında 2+1 Kapalı Mutfaklı Geniş Kullanımlı Satılık Lüks Daire
6.500.000 TL
Satılık Daire
35
Kuşadasında 2+1 Kapalı Mutfaklı Geniş Kullanımlı Satılık Lüks Daire

Kuşadası - Değirmendere Mahallesi

2+1
2. Kat
110 m²
Kuşadasında Lüks Sitede Satılık 2+1 Daire
5.950.000 TL
Satılık Daire
35
Kuşadasında Lüks Sitede Satılık 2+1 Daire

Kuşadası - Değirmendere Mahallesi

2+1
4. Kat
100 m²
Kuşadasında Ful Eşyalı 3+1 Havuzlu Sitede Kapalı Otoparklı Lüks Daire
7.250.000 TL
Satılık Daire
35
Kuşadasında Ful Eşyalı 3+1 Havuzlu Sitede Kapalı Otoparklı Lüks Daire

Kuşadası - Değirmendere Mahallesi

3+1
2. Kat
130 m²
Kuşadası Merkezde Satılık 3oda 1 Salon Arakat Yatırımlık Daire
3.850.000 TL
Satılık Daire
31
Kuşadası Merkezde Satılık 3oda 1 Salon Arakat Yatırımlık Daire

Kuşadası - Türkmen Mahallesi

3+1
4. Kat
115 m²
Davutlar Merkezde 2+1 Bahçe Katı Daire
6.250.000 TL
Satılık Daire
29
Davutlar Merkezde 2+1 Bahçe Katı Daire

Kuşadası - Davutlar Mahallesi

2+1
Bahçe katı
75 m²
Kuşadasında 3+1 Geniş Kullanımlı Havuzlu Sitede Lüks Daire
8.250.000 TL
Satılık Daire
35
Kuşadasında 3+1 Geniş Kullanımlı Havuzlu Sitede Lüks Daire

Kuşadası - Değirmendere Mahallesi

3+1
2. Kat
135 m²
Kuşadası Hacıfeyzullah 3. Kat 3+1 Çatı Dubleks
3.750.000 TL
Satılık Daire
21
Kuşadası Hacıfeyzullah 3. Kat 3+1 Çatı Dubleks

Kuşadası - Hacıfeyzullah Mahallesi

3+1
Çatı Dubleks
130 m²
Söke Cumhuriyet Mahallesinde Satılık 2+1 Sıfır Daireler
3.600.000 TL
Satılık Daire
35
Söke Cumhuriyet Mahallesinde Satılık 2+1 Sıfır Daireler

Söke - Cumhuriyet Mahallesi

2+1
1. Kat
70 m²
Güzelçamlı' Da Millipark Yolu Üstünde Sıfır 2+1 Daire!
6.450.000 TL
Satılık Daire
13
Güzelçamlı' Da Millipark Yolu Üstünde Sıfır 2+1 Daire!

Kuşadası - Güzelçamlı Mahallesi

2+1
2. Kat
85 m²
Kuşadası Merkeze Yakı Eşyalı 1+1 Daire
4.350.000 TL
Satılık Daire
32
Kuşadası Merkeze Yakı Eşyalı 1+1 Daire

Kuşadası - İkiçeşmelik Mahallesi

1+1
Bahçe katı
54 m²
Didim Çamlık Mahallesi’nde Merkezi Konumda Satılık 2+1 Daire Fiyat: 4.250.000tl
4.250.000 TL
Satılık Daire
16
Fırsat Kupon Eşyalı 1+1 Daire
1.100.000 TL
Satılık Daire
12
Fırsat Kupon Eşyalı 1+1 Daire

Nazilli - İsabeyli Mahallesi

1+1
1. Kat
45 m²
Nazilli /sümer Mahallesi Satılık Daire Nazilli /
1.250.000 TL
Satılık Daire
9
Nazilli /sümer Mahallesi Satılık Daire Nazilli /

Nazilli - Sümer Mahallesi

2+0
3. Kat
60 m²
Remax Dem'den Didim'de Site İçi Satılık Havuzlu 3+1 Fırsat Daire
5.600.000 TL
Satılık Daire
11
Remax Dem'den Didim'de Site İçi Satılık Havuzlu 3+1 Fırsat Daire

Didim - Efeler Mahallesi

3+1
Düz Giriş (Zemin)
140 m²
Kuşadası Kadınlar Denizi Mahallesi’nde, Tam Panoramik Deniz Manzaralı 1+1 Satılık Daire
5.050.000 TL
Satılık Daire
29
Güzelçamlı'da Bahçe Katı Sıfır 2+1 Daire
5.500.000 TL
Satılık Daire
14
Güzelçamlı'da Bahçe Katı Sıfır 2+1 Daire

Kuşadası - Güzelçamlı Mahallesi

2+1
Bahçe katı
82 m²
Hb'den 2+1 Satılık Daire, Toki Konutlarında Üç Cepheli Yatay Mimarı, Sağlam Yapılar
3.250.000 TL
Satılık Daire
35
Fırsat Satılık Daire
2.500.000 TL
Satılık Daire
16
Fırsat Satılık Daire

Nazilli - Zafer Mahallesi

3+1
5. Kat
140 m²
Didim Gençlik Merkezi Hisarda Asansörlü 2+1 Sifir Daire
4.050.000 TL
Satılık Daire
34
Didim Gençlik Merkezi Hisarda Asansörlü 2+1 Sifir Daire

Didim - Hisar Mahallesi

2+1
1. Kat
80 m²
🏡 Aydın Nazilli Zafer Mah.’de Satılık 3+1 Daire🏡
2.550.000 TL
Satılık Daire
16
🏡 Aydın Nazilli Zafer Mah.’de Satılık 3+1 Daire🏡

Nazilli - Zafer Mahallesi

3+1
4. Kat
150 m²
🏢 Didim Cumhuriyet Mahallesi | Sıfır | Merkezi | 2+1 Daireler -114
3.850.000 TL
Satılık Daire
7
🏢 Didim Cumhuriyet Mahallesi | Sıfır | Merkezi | 2+1 Daireler -114

Didim - Cumhuriyet Mahallesi

2+1
Bodrum Kat
65 m²
🏡dumlupınar Mahallesinde Cadde Üzeri Merkezi Konum Eşyalı 2+1 Satılık Daire ✨
1.850.000 TL
Satılık Daire
12
🏢 Didim Cumhuriyet Mahallesi | Sıfır | Merkezi | 2+1 Daireler 🏢-113
4.650.000 TL
Satılık Daire
8